trattamento-bifasico-per-cute-sensibile-e-tendenza-alla-forfora_noah

AMPULA KUNDËR ZBOKTHIT, PËR LËKURË TË NDJESHME 1.14 1.14.

5 5 1 Product

PRODUKT PROFESIONAL

Trajtim dyfazësh me ampula për lëkurë të ndjeshme me tendencë zbokthi ose tharje dhe rrjepje të lëkurës së kokës.

E pasur me ekstrakte bimore të Likeneve Islandeze, Hamamelis, Urthit, Pulqarkut, Rozmarinës, Sherebelës,Barit Mijëfletësh, si dhe me Propolis.

Pa shplarje

NUK përmban Alkol, Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
2 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 1 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5

Për zbokth

1.5
SHAMPO PROFESIONALE Me ...
900 Lekë / copë
5 5 1 Product

SHAMPO PËR ZBOKTH TË THATË

Për zbokth

W-28.
Shampo me vajra ...
1 400 Lekë / copë

SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM

Për zbokth

W-29.
Shampo me vajra ...
1 400 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 4