shampo-bimore-noah-1-liter-kunder-zbokthit-me-borzilok-herbal-line_1002722576
shampo-bimore-noah-1-liter-kunder-zbokthit-me-borzilok-herbal-line_1002722576shampo-bimore-noah-kunder-zbokthit-me-borzilok-herbal-line_356526055

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1,5-1

SHAMPO PROFESIONALE

Me Çaj Jeshil dhe Borzilok.

Me përmbajtje Acidi Undecilenik i cili eleminon kruarjen.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
2 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 4 nga 4