argital_shampoo-capelli-grassi-o-con-forfora_argital-cosmetici-naturali-senza-conservanti-a-base-di-argilla-verde
argital_shampoo-capelli-grassi-o-con-forfora_argital-cosmetici-naturali-senza-conservanti-a-base-di-argilla-verdeshampo-argital-me-argjile-hither-per-floke-te-yndyrshem-me-zbokth-certifikuar-bio-herbal-line_1955829567

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH X-69

5 5 1 Product

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit.

I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pastër.

Produkt pa konservant

Sasia
1 400 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 1 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË

Për flokë të yndyrshëm

W-24.
Shampo me vajra ...
1 400 Lekë / copë
5 5 2 Product

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT

Për zbokth

1,5-1.
SHAMPO PROFESIONALE Me ...
2 500 Lekë / copë

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5

Për zbokth

1.5
SHAMPO PROFESIONALE Me ...
900 Lekë / copë
5 5 1 Product
Rezultat 1 - 4 nga 10