shampoo-forfora-secca-150-ml-bio-bdih_616051651
shampoo-forfora-secca-150-ml-bio-bdih_616051651shampoo-forfora-secca-1000-ml-bio-bdih_130652011

SHAMPO PËR ZBOKTH TË THATË W-28

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.

Eleminon zbokthin e thatë, skuqjen e dhe kruarjen.

PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Sasia
1 400 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5

Për zbokth

1.5
SHAMPO PROFESIONALE Me ...
900 Lekë / copë
5 5 1 Product

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT

Për zbokth

1,5-1.
SHAMPO PROFESIONALE Me ...
2 500 Lekë / copë
Rezultat 1 - 3 nga 3