fbpx
balsamo-bifasico_1995251587

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5 2.5.

PRODUKT PROFESIONAL

Me ekstrakt Mëllage dhe Luledielli

Efekt volumizues dhe hidratant.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Sasia
1 600 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

LOCION ZBUTËS PARA KREHJES 5.7

Balsam

5.7.
PRODUKT ...
1 400 Lekë / copë

BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1

Balsam

2.1
PRODUKT ...
1 200 Lekë / copë

GJALP FLOKU ME VAJ PAMBUKU

Balsam

5.11.
Gjalp flokësh me veprim ...
1 900 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 6

Produkte të lidhura

LOCION ZBUTËS PARA KREHJES 5.7

Balsam

5.7.
PRODUKT ...
1 400 Lekë / copë

BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1

Balsam

2.1
PRODUKT ...
1 200 Lekë / copë

GJALP FLOKU ME VAJ PAMBUKU

Balsam

5.11.
Gjalp flokësh me veprim ...
1 900 Lekë / copë