fbpx
spray-thermal-protection-pre-piastra-e-piega_noah

SPRAY THERMAL PROTECTION 5.14.

PRODUKT PROFESIONAL

Mbron flokët nga djegiet.

Me Provitaminë B5 dhe Proteina Orizi.

NUK përmban Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

 

Sasia
1 400 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: