fbpx
leaves-spray-nutritivo-alle-foglie-di-nocciolo_noah-1

SPRAY USHQYES ME GJETHE LAJTHIE - LEAVES L04.

Për të gjitha tipet e flokut

Me veprim të shpejtë ushqyes dhe hidratues.

Me Ujë Aktiv të gjetheve të Lajthisë.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
1 700 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

Balsam

2.5
PRODUKT PROFESIONAL Me ...
1 600 Lekë / copë
Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

Balsam

2.5
PRODUKT PROFESIONAL Me ...
1 600 Lekë / copë