fbpx
5 0 color 5-0-castano-chiaro-noah
5 0 color 5-0-castano-chiaro-noah5 01 contenuto-tinte 5 noah

BOJË FLOKËSH LIGHT BROWN 5.0 5.0_226

4.25 5 4 Product

PRODUKT PROFESIONAL

Bojë flokësh me bazë Proteina Orizi dhe Vaj Lini.

Mbulim i shkëlqyer që në aplikimin e parë.

Ngjyra natyrale.

Sasia
1 400 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Bojërat e flokëve NOAH kanë në përbërje Proteina Orizi dhe Vaj Lini, të cilët i japin flokëve ngjyrën e dëshiruar dhe mbulimin e thinjave që në aplikimin e parë, duke u kujdesur për lëkurën e kokës dhe fibrat e flokut.
Formula e re NUK PËRMBAN Amoniak, Paraben dhe Rezorcinë në asnjë nga nuancat, dhe është e këshillueshme edhe për lëkurë delikate.

Proteinat e Orizit dhe Vaji i Linit krijojnë një mbështjellje natyrale të flokut, duke e mbrojtur atë, dhe duke i dhënë butësi, elasticitet dhe shkëlqim. Përdorimi i bojës me Shampon Noah 1.6 për flokë të lyer, përforcon ngjyrën dhe zgjat intesitetin e saj, duke i dhuruar flokut fleksibilitet dhe rezistencë ndaj këputjes.

Përbërësit

Noah crema colorante per capelli. 50ml
Aqua/Water, Stearic acid, Cocamide mea, Ethanolamine, Cetearyl alcohol, Glycerin, Glyceryl stearate, Palmitic acid, Propylene glycol, Linum usitatissumum (linseed) seed oil*, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed rice protein, Myristyl alcohol, Bis-Diglyceryl polyacyladipate-2, Sodium hydrosulfite, Ascorbic acid, Tri-C14-15 alkyl citrate, C12-13 alkyl lactate, Parfum/Fragrance, Tridecyl salicylate, Tetrasodium edta, Alpha-Isomethyl ionone, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool, p-Phenylenediamine, N-Phenyl-p-Phenylenediamine, p-Aminophenol, 4-Chlororesorcinol, 2-Methylresorcinol, Toluene-2,5-Diamine sulfate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, m-Aminophenol, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCI, 1,5-Naphthalenediol, Oxyquinoline sulfate, 1-Naphthol.
*Da agricoltura biologica

Noah rivelatore del colore in emulsione. 75ml
Aqua/Water, Hydrogen peroxide, Cetearyl alcohol, Laureth-3, Hexyldecyl laurate, Ceteareth-20, Hexyldecanol, Oxyquinoline sulfate, Etidronic acid. Contiene perossido di idrogeno (acqua ossigenata).

Noah hair 1.6 shampoo protezione colore. 15ml
Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Phenoxyethanol, Sodium chloride, Myristyl lactate, Sodium olivamphoacetate, Decyl glucoside, Benzoic acid, Citric acid, Dicaprylyl ether, Tetrasodium glutamate dictate, Glycerin, Origanum majorana oil [Origanum majorana leaf oil], Cananga odorata oil [Cananga odorata flower oil], Dehydroacetic acid, Amyris balsamifera oil [Amyris balsamifera bark oil], Glyceryl oleate, Linalool, Helianthus annuus seed extract [Helianthus annuus (sunflower) seed extract], Hydrolyzed rice protein.

Nuk përmban: 

Amoniak, Paraben dhe Rezorcinë

Përdorimi

Për një përdorim korrekt të produktit, lexoni me vëmendje fletën ilustruese në brendësi të paketimit.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

BOJË FLOKËSH GOLDEN BLOND 7.3

Bojë flokësh

7.3
PRODUKT ...
1 400 Lekë / copë
6.53846 5 13 Product

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider