fbpx
argjile-e-gjelber-e-ventiluar-maske-per-floket-fytyren-trupin
argjile-e-gjelber-e-ventiluar-maske-per-floket-fytyren-trupinargilla-verde-ventilata-herballine_02

ARGJILË E GJELBËR E VENTILUAR X-82_77

MASKË PËR FLOKËT, FYTYRËN DHE TRUPIN

Argjila e gjelbër e ventiluar, në sajë të përbërjes me oligoelementë dhe kripëra minerale, ka veti të jashtëzakonshme antirrudhë, pastruese dhe tonifikuese.

ARGITAL, në sajë të kërkimeve laboratorike, e ka transformuar argjilën e gjelbër të ventiluar  në aktive, duke e bërë produkt me cilësi të lartë.

Sasia
1 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura