shampo-bimore-forcuese-noah-250ml
shampo-bimore-forcuese-noah-250mlshampo-bimore-noah-forcuese-me-vaj-esencial-lavender-herbal-line_1022007850

SHAMPO FORCUESE 1.3 1.3.

SHAMPO PROFESIONALE

Për përdorim të përditshëm

E këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën.

Me Vajra esencialë të Livandos, Rozmarinës dhe Ekualiptit.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 4 nga 6

Produkte të lidhura