leaves-shampoo-anti-age-rinforzante-ginkgo-biloba_noah-1_796891421

SHAMPO FORCUESE ANTI AGE - LEAVES L03

Shampo me ekstrakt Ginkgo Biloba.

Forcuese, me efekt anti-age

Parandalon rënien e flokut

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Sasia
1 200 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 4 nga 7