yal-shampoo-trattamento-reidratante-e-ricostituente_noah-1

SHAMPO ME ACID JALURONIK Y04

5 5 2 Product

Për një trajtim rigjenerues, rihidratues dhe tonifikues.

Me veprim anti-age.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 2 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK

Balsam

Y01
Për një trajtim ...
1 600 Lekë / copë

MASKË ME ACID JALURONIK

Maskë

Y02.
Për një trajtim ...
1 900 Lekë / copë

SHAMPO NEUTRO ALOE VERA

Për flokë normale

W-17-1
Delikate, i jep flokut ...
3 900 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 11

Produkte të lidhura

BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK

Balsam

Y01
Për një trajtim ...
1 600 Lekë / copë

MASKË ME ACID JALURONIK

Maskë

Y02.
Për një trajtim ...
1 900 Lekë / copë

SHAMPO NEUTRO ALOE VERA

Për flokë normale

W-17-1
Delikate, i jep flokut ...
3 900 Lekë / copë