shampo-per-floke-bjond-delikat-me-argjile-kamomil-250-ml
shampo-per-floke-bjond-delikat-me-argjile-kamomil-250-mlshampo-argital-per-floke-bionde-delikate-me-argjile-kamomil-certifikuar-bio-herbal-line_1999753909

SHAMPO PËR FLOKË BIONDË OSE DELIKATË X-70.

Shampo Argital për flokë bjondë apo delikatë i bën flokët e shëndetshëm dhe të fortë dhe ka një veprim ndriçues, duke u përkujdesur për flokët bjondë.

Shampoja për flokë bjondë ose delikate me argjile të gjelbërt dhe ekstrakt lule të kamomilit është veçanërisht i rekomanduar për flokë të dobët e të hollë, argjila e gjelbër forcon dhe trash fijet e flokut, ndërsa ekstrakti i kamomilit i rigjeneron duke i dhënë një shkëlqim të dukshëm. 

Produkt pa konservant

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 4 nga 6