shampo-natyrale-noah-250-ml-per-mbrojtjen-e-bojes-per-floke-te-demtuar-te-dekoloruar.
shampo-natyrale-noah-250-ml-per-mbrojtjen-e-bojes-per-floke-te-demtuar-te-dekoloruar.shampo-noah-mbron-ngjyren-per-floke-te-djegur-te-demtuar-te-dekoloruar-me-fitokeratine-orizi-herbal-line

SHAMPO PËR FLOKË TË LYER, TË DJEGUR OSE TË DEKOLORUAR 1.6 1.6.

SHAMPO PROFESIONALE

Mbron ngjyrën e flokut duke e ristrukturuar dhe riparuar                    

Me Fitokeratinë Orizi.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

 

Sasia
900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: