shampo-per-floke-te-holle-me-yndyre-volumizuese-250-ml
shampo-per-floke-te-holle-me-yndyre-volumizuese-250-mlshampo-noah-volumizuese-per-floke-te-holle-me-yndyre-me-vaj-esencial-agrumesh-herbal-line_158861237

SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 1.1_82

5 5 1 Product

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokë të hollë dhe me tendencë yndyre.

Shampo natyrale volumizuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vajrat esencialë të Limonit, Portokallit dhe Bergamotos, të cilët i bëjnë flokët të freskët, me shkëlqim dhe me volum.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 1 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 4 nga 7

Produkte të lidhura