fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
leaves-shampoo-anti-age-rinforzante-ginkgo-biloba noah-1 796891421

SHAMPO FORCUESE ANTI AGE - LEAVES L03

Shampo me ekstrakt Ginkgo Biloba.

Forcuese, me efekt anti-age

Parandalon rënien e flokut

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Sasia
1 200 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Shampo forcuese me efekt anti-age, për flokë të dobët, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore.

Përbërësi aktiv i kësaj shampoje është Uji Aktiv i Gjetheve  të Ginkgo Biloba nga bujqësia organike, i cili forcon flokun dhe skalpin, dhe parandalon rënien flokut.

Bima Gingko Biloba është e njohur për vetitë e saj për stimulimin e mikroqarkullimit të gjakut, duke furnizuar me oksigjen skalpin dhe rrënjët e flokut dhe forcuar flokun.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Ginkgo biloba leaf extract*, Sodium chloride, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Sodium olivamphoacetate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Citric acid, Benzoic acid, Hyssopus officinalis leaf oil [Hyssopus officinalis (Hissop) leaf oil], Tetrasodium glutamate diacetate, Elettaria cardamomum oil [Elettaria cardamomum seed oil], Glyceryl oleate, Dehydroacetic acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

*Nga agrikultura organike

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.

Shplani flokun me ujë të bollshëm.

Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

Produkte të ngjashme