fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
pasta-modellante-naturale noah-50ml 1769889722

PASTË MODELUESE 5.2 5.2_194

PRODUKT PROFESIONAL

Pastë modeluese dhe ushqyese

Me Finok dhe Barbarozë

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS

Sasia
1 400 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Kjo pastë e përbërë nga ekstrakte bimore dhe minerale, shërben për të tonifikuar dhe dhënë jetë flokut.

I jep formë çdo tip floku: të shkurtër, mesatar apo të gjatë, të lëshuar apo të kapur.

Një pastë e shkëlqyer, veçanërisht për flokë të shkurtër, e cila modelon flokun, thekson volumin dhe jep dritë dhe shkëlqim.

Përbërësit

Aqua [Water], Coco-caprylate, Glycerin, Cetyl alcohol, PVP, Glyceryl stearate, Sodium polyacrylate, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Phenoxyethanol, Cetearyl alcohol, Foeniculum vulgare oil [Foeniculum vulgare (Fennel) oil], Ethylhexylglycerin, Limonene, Pelargonium graveolens oil, Citronellol, Geraniol, Linalool.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Merrni me gisht një sasi paste, fërkojeni në pëllëmbët e duarve dhe aplikojeni në flokët e thatë apo të lagur, duke i modeluar ata sipas dëshirës.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

Produkte të ngjashme

XHEL MODELUES VOLUMIZUES

Stilim

5.1
PRODUKT PROFESIONAL Me ...
1 400 Lekë / copë

LLAK EKOLOGJIK ME VITAMINË E

Stilim

5.10
PRODUKT ...
1 900 Lekë / copë

PASTA DESIGNER 5.6

Stilim

5.6
PRODUKT ...
1 400 Lekë / copë

SHKUMË MODELUESE VOLUMIZUESE

Stilim

5.8
PRODUKT ...
1 600 Lekë / copë