fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
paste-dhembesh-argjile-vaj-esencial-mente-forcon-zbardh-dhembet-certifikuar-bio-shitje-online-herbal-line

PASTË DHËMBËSH ME MENTE B024

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUOR

Zbardhues i dhëmbëve
Forcon mishrat e dhëmbëve
Parandalon krijimin e gurëzave
Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojës

I ÇERTIFIKUAR BIO

 

Sasia
1 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Pasta e dhëmbëve me Mente eleminon aciditetin oral. Në saj të efektit shumë të ulët gërryes, pastron në mënyrë delikate pa dëmtuar smaltin. 
Ka një shije të këndshme freskie falë vajit esencial 100% të pastër të Mentes.
E pasuruar me xhel argjile, është pastë ideale për dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm.
Përbërësit e kësaj paste pastrojnë dhëmbët duke përthithur papastëritë, pa pasur nevojë ti fërkosh fort me furçë, duke mbrojtur mishrat e dhëmbëve dhe smaltin e tyre.

Përbërësit

Glycerin, Acqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Alcohol, Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil*, Mentha Piperita Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Solum Fullonum, Maris Sal, CI 75810, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract. 

*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene.

**Përbërësi DemeterRosa Canina Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Malva Sylvestris Extract.

ÇERTIFIKIMET:

BDIH, ICEA, LAV.

 

NUK PËRMBAN:
Konservantë, shkumogjenë, ëmbëlsues, florure.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail: