fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
anti_stress_super_drink_11
anti_stress_super_drink_11antistress-pije-bimore-kunder-stresit-fizik-mendor-pagumesise-herbal-line

ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1 o-7._35

Ofertë 1+1

Pije bimore, për të ruajtur balancën fizike dhe mendore në gjëndje stresi.

  • 100% natyral
  • Me veti adaptogjene
  • Ndihmon për të përmirësuar gjumin
  • Promovon mirëqenien e përgjithshme

Lexo më poshtë...

Sasia
4 000 Lekë-25%3 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

ANTI-STRESS është një pije e shijshme me aromë portokalli me një përzierje perfekte bimësh funksionale. Kjo përzierje specifike ka efekt të dobishëm në përshtatjen ndaj stresit fizik dhe psikologjik, si dhe në rastet e problemeve të gjumit.

Gjatë  një periudhe përpjekjesh të ekzagjeruara, e bën më të lehtë përshtatjen e trupit me stresin.

Për shkak të një kombinimi të veçantë të katër super-ushqimeve, ajo ndihmon në lehtësimin e stresit.

Rekomandohet:

  • Për të gjithë ata që janë të ekspozuar ndaj faktorëve të stresit
  • Për të gjithë ata që kanë probleme me gjumin
  • Për të gjithë ata që janë të ndjeshëm ndaj faktorëve të jashtëm

Efektet

Formula përmban 4 ushqime të jashtëzakonshme, të përzgjedhura me kujdes: ashwagandha, rhodiola, schisandra dhe astragalus.

ASHWAGANDHA është barishte adaptogjenike, e cila ndihmon në  relaksimin optimal gjatë periudhave të mbingarkesës mendore dhe ankthit.

Ajo kontribuon në stabilitetin emocional dhe mirëqenien e përgjithshme.

 RHODIOLA ndihmon në përshtatjen me stresin emocional, ndihmon në stimulimin e sistemit nervor dhe ka një efekt të dobishëm në rast të lodhjes lidhur me stresin. Ndihmon për të parandaluar pagjumësinë  që  lidhet me stresin.

SCHISANDRA ka veti  adaptogjenike dhe ndihmon për të eleminuar stresin emocional.

ASTRAGALUS kontribuon në  rezistencën fiziologjike ndaj agjentëve të jashtëm, gjë që përmirëson stresin fizik dhe psikologjik.

Përbërësit

Ashwagandha (Withania somnifera), Rhodiola (Rhodiola rosea), Schisandra (Schisandra chinensis), Astragalus (Astragalus propinquus), Shije natyrale portokalli, steviol glycosides-shtesë dietetike

Përdorimi

Përzieni 5 g pluhur (1 lugë çaji) në një gotë me ujë dhe trazojeni mirë.

Këshilla:

Rekomandohet të mos tejkalohet norma ditore.

Mbajeni larg nga fëmijët!

Suplement ushqimor i cili nuk përdoret si zëvendësues për një dietë të balancuar dhe të larmishme.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

Produkte të ngjashme