sapun_natyral_1343620521

SAPUN ME KAFE W-X4

PËR TË GJITHA TIPET E LËKURËS

Sapuni me kafe e bën lëkurën shumë të lëmuar dhe të butë si dhe e  tonifikon atë.

Sasia
300 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: