Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
acid hialuronik jaluronik lekura rrudha antiage bio herbal line albania
acid hialuronik jaluronik lekura rrudha antiage bio herbal line albaniaacid jialuronik jaluronik lekura rrudha antiage bio herbal line albania

ACID HIALURONIK X-X6

5 5 1 Product

Multimasë molekulare

Hidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhë

Një opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues.

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Multimasë molekulare

Hidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhë

Një acid jaluronik me performancë shumë të lartë, pasi është i përbërë nga masa molekulare të ndryshme, që depërtojnë në të gjitha shtresat e lëkurës.

Përmban masa molekulare shumë të ulëta, të ulëta, mesatare dhe të larta.

Masa molekulare e ulët dhe shumë e ulët depërtojnë në thellësi të lëkurës duke garantuar një efekt qetësues dhe mbushës të rrudhave.

Masat molekulare të mesme dhe të larta sigurojnë një fuqi hidratuese intesive në lëkurë.

Mbushës dhe antirrudhë, i dhuron lëkurës një efekt tërheqës të menjëhershëm dhe të gjatë, duke rimodeluar lëkurën e fytyrës dhe dekoltesë.

Një opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues

Përbërësit

Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Përftuar nga biofermentimi organik, jo OMGJ (nuk përmban derivate shtazore).

 

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:

  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.

Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me KolagjeninFitoretinolin (Vitaminën A) dhe Serumin Aktiv të Ekofermentuar.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.66667 5 6 Product

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

RIMEL VOLUM MAKSIMAL

Sytë

B040.
Dendëson qerpikët. I ...
700 Lekë-50%350 Lekë / copë
4 5 1 Product

XHEL KUNDËR STRIJAVE & SHENJAVE

Lëkura Rrudhat Anticelulit, dobësimi & tonifikimi Hidratim

W-Y7
XHELI TOTAL BODY ME ...
4 500 Lekë-30%3 150 Lekë / copë
4.5 5 2 Product
Rezultat 1 - 4 nga 71

Produkte të ngjashme

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.66667 5 6 Product

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

RIMEL VOLUM MAKSIMAL

Sytë

B040.
Dendëson qerpikët. I ...
700 Lekë-50%350 Lekë / copë
4 5 1 Product

XHEL KUNDËR STRIJAVE & SHENJAVE

Lëkura Rrudhat Anticelulit, dobësimi & tonifikimi Hidratim

W-Y7
XHELI TOTAL BODY ME ...
4 500 Lekë-30%3 150 Lekë / copë
4.5 5 2 Product