Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
serum-aktiv-ekofermentuar-bimor-efekt-lifting lekura rrudha antiage bio bli-online-herbal line albania
serum-aktiv-ekofermentuar-bimor-efekt-lifting lekura rrudha antiage bio bli-online-herbal line albaniaserum-aktiv-ekofermentuar-bimor-efekt-lifting lekura rrudha antiage bio blerje-online-herbal line albania

SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR Y-A1

5 5 1 Product

Serum antirrudhë, hidratues dhe ushqyes

Efekt lifting i menjëhershëm në vetëm 15 minuta!

Stimulon sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë.

Sasia
1 600 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Një multiaktiv i pastër i frymëzuar nga tradita koreane dhe i përftuar nga fermentimi sibiotik i përbërësve të ndryshëm natyralë, mes të cilëve, ekstrakte detare të çmuara që veprojnë si menjëherë duke krijuar pas 15 minutash një efekt tërheqës të lëkurës, dhe në terma afatgjatë në saj të veprimit antirrudhë, lëmues dhe anti njollë dhe duke garantuar rezultate të dukshme dhe të qëndrueshme në kohë.

Serumi Aktiv i Ekofermentuar vepron duke stimuluar sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë, përbërës thelbësorë për një lëkurë të tonifikuar, të lëmuar dhe të shndritshme.

Një produkt perfekt për këdo që ëndërron një lëkurë porcelani.

Përbërësit

Aqua, Pichia Ferment Lysate Filtrate, Alteromonas Ferment Extract, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Glycerin, Benzyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:

  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.

Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me Kolagjenin, Acidin Jaluronik dhe Fitoretinolin (Vitaminën A).

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

ARGJILË E BARDHË

Maskë Maska Maska Argjile baltë & kripëra

W-14.
PËR NJË MASKË ...
1 500 Lekë-35%975 Lekë / copë
5.5 5 4 Product

ARTHRITIS MASSAGE OIL

Trajtime shëndeti Eshtrat & kyçet

V-W3
SUPER RECETA PËR ...
1 700 Lekë / copë
5 5 2 Product

BIOCARE ANTI STRESS

Stresi & Depresioni

T-00111
BIOCARE ANTI-STRESS - ...
1 700 Lekë / copë

HAIR GROWTH OIL

Maskë

H-0028
RRITJA E SHPEJTË E ...
1 300 Lekë / copë
5.3 5 10 Product
Rezultat 1 - 4 nga 451

Produkte të ngjashme

ARGJILË E BARDHË

Maskë Maska Maska Argjile baltë & kripëra

W-14.
PËR NJË MASKË ...
1 500 Lekë-35%975 Lekë / copë
5.5 5 4 Product

ARTHRITIS MASSAGE OIL

Trajtime shëndeti Eshtrat & kyçet

V-W3
SUPER RECETA PËR ...
1 700 Lekë / copë
5 5 2 Product

BIOCARE ANTI STRESS

Stresi & Depresioni

T-00111
BIOCARE ANTI-STRESS - ...
1 700 Lekë / copë

HAIR GROWTH OIL

Maskë

H-0028
RRITJA E SHPEJTË E ...
1 300 Lekë / copë
5.3 5 10 Product