Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
serum-anti-age-kunder-rrudhave-per-fytyren-herbal-line-shitje-online
serum-anti-age-kunder-rrudhave-per-fytyren-herbal-line-shitje-onlineserum-anti-age-kunder-rrudhave-per-fytyren-herbal-line-bli-online

SERUM ANTI-RRUDHË Y-94

5 5 1 Product

Një “minierë ari” me përbërës aktivë natyralë për të rinuar dhe forcuar lëkurën tuaj.

Prodhuar në Francë

I çertifikuar Bio-Organik

Sasia
2 200 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Me ekstrakt Lule Basani dhe vajra esencialë organikë. Një “minierë ari” me përbërës aktivë natyralë për të rinuar dhe forcuar lëkurën tuaj.

I pasuruar me ekstrakt të lules së basanit, një bimë e mirënjohur për vetitë e tij riparuese dhe rigjeneruese, ky serum është një zgjidhje e shkëlqyer për të forcuar dhe rinuar lëkurën tuaj.

Vajrat organikë të Jojoba-s, Tamanu dhe Arganit kanë veti të forta kundër plakjes dhe rrudhave të lëkurës.

Gjalpi Shea dhe Gjalpi Cupuacu zbusin dhe ushqejnë lëkurën.

Vajrat esencialë të Mërsinës, Kamomilit, Patchoulit, Livandos dhe Bredhit Douglas, ushqejnë lëkurën, e hidratojnë atë, parandalojnë rrudhat dhe e forcojnë dhe tonifikojnë lëkurën

Përbërësit

Hypericum perforatum water* (St. John's Wort), Hamamelis virginiana water* (Witch Hazel), Glycerin, Cetearyl alcohol, Caprylyl carbonate, Simmondsia chinensis oil* (Jojoba), Calophyllum inophyllum oil*, Argania spinosa oil* (Argan), Butyrospermum parkii butter* (Shea butter), Benzyl alcohol, Xanthan gum- polyglyceryl-3-palmitatecarrageenan, Pelargonium graveolens oil*(Geranium), Cistus labdaniferus oil* (Cistus), Myrtus communis oil*(Myrtle), Aniba rosaeodora oil* (Rosewood), Anthemis nobilis oil* (Roman Chamomile), Pogostemon cablin oil* (Patchouli), Lavandula angustifolia oil* (True Lavender), Pseudotsuga menziesii oil* (Douglas Fir), Hypericum perforatum oil* (St. John's Wort), Citronellol**, Geraniol**, Linalool**, Citral**, Limonene**

*Përbërës të çertifikuar AB (Agriculture Biologique – Bujqësia Organike)

** Molekula alergjene prezente natyralisht në vajrat esencialë

Çertifikimi: EcoCert

Përdorimi

Aplikojeni 1-2 herë në ditë në fytyrë dhe gushë, dhe masazhojeni me lëvizje rrethore deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura. Për rezultate optimale, pas përdorimit të serumit, aplikoni kremin hidratues De Saint Hilaire.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

FITORETINOL (eq. VITAMINË A)

Rrudhat Hidratimi Serum Sytë

Y-A2.
Vitaminë A ekuivalente, ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product

KOLAGJEN BIMOR

Serum Rrudhat Hidratimi Serum Sytë

Y-A0.
Veprim tendosës dhe ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product

ACID HIALURONIK

Lëkura Aknet Rrudhat Hidratimi Serum Sytë

X-X6.
Multimasë ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product
Rezultat 1 - 4 nga 5

Produkte të ngjashme

FITORETINOL (eq. VITAMINË A)

Rrudhat Hidratimi Serum Sytë

Y-A2.
Vitaminë A ekuivalente, ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product

KOLAGJEN BIMOR

Serum Rrudhat Hidratimi Serum Sytë

Y-A0.
Veprim tendosës dhe ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product

ACID HIALURONIK

Lëkura Aknet Rrudhat Hidratimi Serum Sytë

X-X6.
Multimasë ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product