Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
img 1519

SERUM ANTIAGE W-Z2.

5 5 1 Product

SERUM ANTIRRUDHË ME MUKUS KËRMILLI 90%

Serumi më i përqëndruar me bazë mukus kërmilli në tregun kozmetik

Formulë  e shkëlqyer eko bio, e pasuruar me Rosa Damascena dhe Acid Jaluronik.

Produkti ideal kundër rrudhave, njollave në lëkurë, poreve të zgjeruara, pikave të zeza, lëkurës së trashë dhe të ashpër.

Sasia
4 500 Lekë / copë
Out of Stock
Shpërndaje:

Përshkrimi

SERUM ANTIRRUDHË ME MUKUS KËRMILLI 90% është një serum bukurie me përqëndrim të lartë të sekrecioneve të kërmillit.

Ideale për ti dhënë shkëlqim dhe hidratuar lëkurën, si dhe për luftuar shenjat e moshës në fytyrë dhe gushë, ky serum përmban një përzierje të përbërësve bimorë dhe biologjikë. Përveç sekrecioneve të kërmillit, në përmbajtjen e tij gjenden dhe Uji i Rosa Damascena, Acidi Jaluronik, Ekstrakti i Mëllagës bio, tilin e Aloe Vera bio dhe Vaj Ulliri. Kjo përzierje  e çmuar e përbërësve rinon lëkurën dhe sjell një efekt të fuqishëm antiage, duke luftuar rrudhat dhe humbjen e tonifikimit.

Mukusi i kërmillit përmban një sekrecion të përbërë nga substanca të ndryshme me interes të madh kozmetik, si:alantoina,  elastina,  kolagjeni,  acidi glicolik,  vitaminat, aminoacidet esenciale dhe proteinat, të cilat ndihmojnë qarkullimin periferik të gjakut dh “oksigjenojnë lëkurën”, duke garanduar furnizimin e saj me ushqyes dhe hidratim. Për më tepër, vitaminat ushtrojnë në lëkurë një veprim antioksidues dhe antiplasaritje, duke dhënë rezultate të shkëlqyera kundër rrudhave.

Përbërja e serumit bën që të përthithet menjëherë nga lëkura, pa e yndyrosur atë. Dhuron një efekt lifting dhe forcon lëkurën që pas aplikimeve të para, si pasojë e përqëndrimit të lartë të mukusit të kërmillit (90%, duke qenë serumi më i përqëndruar me bazë mukus kërmilli në tregun kozmetik).

Përbërësit

Snail Secretion Filtrate Extract, Snail Secretion Filtrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice (*), Glycerin, Propanediol, Citric Acid, Polyglyceryl-4 Caprate, Rosa Damascena Flower Water (*), Malva Sylvestris Leaf Extract (*), Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Olea Euroaea Oil (**), Aqua, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate.

(*) Përbërës nga bujqësia biologjike
(**) Përbërje nga sekretimi i mukusit të kërmillit dhe ekstrakteve aktive.

ÇERTIFIKIMET: ICEA ECO BIO COSMESI, NICKEL TESTED

Nuk përmban:
NGJYROSËS, PARABEN, SILICON, DERIVATE HIDROKARBURE

Përdorimi

Përpara përdorimit të serumit, pastroni lëkurën me një pastrues, ose me ujë të ngrohtë dhe sapun.

Pasi të thani fytyrën, shpërndajeni lehtë në fytyrë dhe masazhojeni butësisht e mollëzat e gishtave deri në përthithjen e plotë nga lëkura.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.66667 5 6 Product

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

BIO SUN SPOT REDUCTION CREAM

Fytyra Kundër njollave Mbrojtja nga dielli

W-J9
Eliminimi i njollave të ...
1 500 Lekë / copë
5 5 5 Product

KREM NIAOULY PER AKNE

Aknet Kremra specifikë

X-85.
Krem për lëkurë të ...
2 300 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 42

Produkte të ngjashme

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.66667 5 6 Product

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

BIO SUN SPOT REDUCTION CREAM

Fytyra Kundër njollave Mbrojtja nga dielli

W-J9
Eliminimi i njollave të ...
1 500 Lekë / copë
5 5 5 Product

KREM NIAOULY PER AKNE

Aknet Kremra specifikë

X-85.
Krem për lëkurë të ...
2 300 Lekë / copë