Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
fitoretinol-vitamine-a- lekura rrudha antiage bio herbal line albania
fitoretinol-vitamine-a- lekura rrudha antiage bio herbal line albaniafitoretinol-vitamine-a- lekura rrudha antiage bio bli-online-herbal line albania

FITORETINOL (eq. VITAMINË A) Y-A2

5 5 1 Product

Vitaminë A ekuivalente, bimore, për fytyrën

Me veprim antirrudhë, rigjenerues dhe lifting

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Fitoretinoli është një përbërës aktiv antirrudhë që favorizon rigjenerimin qelizor dhe sintezën e kolagjenit. ose për ta thënë në terma më teknikë, është një vitaminë A ekuivalente, me një tolerancë më të madhe të lëkurës se retinoli. Në fakt, ky ekstrakt me origjinë natyrale, vepron me delikatesë në lëkurë dhe stimulon veprim të fuqishëm të vitaminës A, duke parandaluar rrudhat e mimikës, rigjeneruar qelizat si dhe ushtron një veprim të fuqishëm tërheqës (efekt lifting)

Ditë pas dite, do të vëreni përfitimet që Fitoretinoli i jep lëkurës suaj. Është një trajtim i fuqishëm antirrudhë që jep rezultate të qëndrueshme në kohë.

Përbërësit

Aqua, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Maltodextrin, Benzyl alcohol, Sodium Dehydroacetate.

 

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:

  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.

Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me Kolagjenin, Acidin Jaluronik dhe Serumin Aktiv të Ekofermentuar.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.66667 5 6 Product

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

RIMEL VOLUM MAKSIMAL

Sytë

B040.
Dendëson qerpikët. I ...
700 Lekë-50%350 Lekë / copë
4 5 1 Product

KREM ANTIAGE LIGHT

Rrudhat

W-Y9
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
5 000 Lekë / copë
4.99999 5 9 Product
Rezultat 1 - 4 nga 48

Produkte të ngjashme

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.66667 5 6 Product

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

RIMEL VOLUM MAKSIMAL

Sytë

B040.
Dendëson qerpikët. I ...
700 Lekë-50%350 Lekë / copë
4 5 1 Product

KREM ANTIAGE LIGHT

Rrudhat

W-Y9
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
5 000 Lekë / copë
4.99999 5 9 Product