fbpx
kremi_me_thuja_dhe_hamamelis_argital_herballine

KREM ME THUJA DHE HAMAMELIS X-93.

4.5 5 6 Product

KREM PËR TRAJTIMIN E KAPILARËVE DHE VENAVE VARIKOZE

KËSHILLOHET DHE PAS DEPILIMIT

PËRMBAN VAJ ESENCIAL DHE XHEL ARGILE TË GJELBËR

100% ORGANIK, NUK PËRMBAN KONSERVANTË

 

Sasia
2 200 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 6 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura