fbpx
baobab-powder-nutrisslim-superfood-organic-vegan-raw

FRUT BAOBABI BIO S-9.

Suplement ushqimor

Frut Afrikan , i pasur me vitaminë C dhe hekur

  • 100 % produkt organik
  • Përmbajtje e lartë e vitaminës C
  • Antioksidantë
  • Përmbajtje e lartë mineralesh
Sasia
2 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura