fbpx
curcuma-nutrisslim-superfood-organic-vegan-raw

KURKUMA (RRËNJË TURMERIKU) BIO S-19.

Erëz indiane.

Ndihmon në shëndetin e mëlçisë.

  • Pastron mëlçinë
  • Antioksidant
  • Ndihmon fuksionimin e zemrës
  • Ndihmon në qarkullimin e gjakut dhe parandalon trombozat
  • Forcon imunitetin
  • Lufton depresionin
  • Lufton inflamacionet në organizëm
  • Pastron dhe ushqen lëkurën
Sasia
1 100 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

 

  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura