fbpx
siberian-ginseng-powder-nutrisslim-superfood-organic-vegan-raw
siberian-ginseng-powder-nutrisslim-superfood-organic-vegan-rawginseng_siberian_copy

GINSENG SIBERIAN BIO S-36.

Suplement ushqimor

Rrit rezistencën psikologjike  e trupit ndaj stresit

  • Adaptogen
  • Ndihmon në mbajtjen nën kontroll të presionit të gjakut
  • Forcon sistemin imunitar të trupit
  • Kontribuon në funksionet mendore dhe konjitive
Sasia
3 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura