fbpx
tribulus-terrestris-powder-nutrisslim-superfood-organic-vegan-raw

TRIBULUS TERRESTRIS POWDER BIO S-39.

Suplement ushqimor

Ndihmon sistemin kardiovaskular dhe atë të frymëmarrjes

  • 100% organik
  • Ndihmon në rritjen e masës muskulore
  • Ndihmon në balancën hormonale dhe dëshirën seksuale
  • Ka efekt qetësues në sistemin nervor
  • Ndihmon në rezistencën ndaj dhimbjeve.
Sasia
1 800 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura