rimel_pamje_magjepsese_01

RIMEL ULTIMATE BLACK B037

5 5 4 Product

Për një pamje perfekte!
Furça preçize mbulon çdo qerpik të vetëm dhe jep një volum magjepsës.

900 Lekë-50%450 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 4 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

RIMEL CARBON BLACK

Sytë

B035
I bën qerpikët super ...
900 Lekë-50%450 Lekë / copë
5 5 1 Product

RIMEL VOLUM MAKSIMAL

Sytë

B040.
Dendëson qerpikët. I ...
700 Lekë-50%350 Lekë / copë
4 5 1 Product
Rezultat 1 - 2 nga 2

Produkte të lidhura

RIMEL CARBON BLACK

Sytë

B035
I bën qerpikët super ...
900 Lekë-50%450 Lekë / copë
5 5 1 Product

RIMEL VOLUM MAKSIMAL

Sytë

B040.
Dendëson qerpikët. I ...
700 Lekë-50%350 Lekë / copë
4 5 1 Product