detergente-multiuso-500-ml-bio-bdih_1932527400

SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ U-M0

4.96296 5 27 Product

SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ, PËR FLOKUN DHE TRUPIN.

Fituese e çmimit Premio Natura , si SHAMPO BIO MË E MIRË E VITIT, e votuar nga 10.000 konsumatorë italianë, sipas studimit të Green Intelligence.

 PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Pastrues delikat për lëkurë delikate.

Një produkt unik që funksionon më së miri si banjoshkumë dhe si shampo.

 

Sasia
2 100 Lekë / copë
Për momentin produkti nuk është në gjendje
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 27 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

SHAMPO BIMBIO 200 ML

Fëmijë

W-19
Fituese e çmimit Premio ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product

KREM KUNDËR SKUQJES DHE IRRITIMIT TË LËKURËS

Fëmijë

W-E5
KREM PËR FOSHNJA, ME ...
1 700 Lekë / copë

DETERGJENT INTIM PËR FËMIJË

Fëmijë Detergjentë intimë

W-M4
DETERGJENTË INTIM PËR ...
1 700 Lekë / copë

VAJ MASAZHI PËR FËMIJË

Fëmijë

X-I6
Qetësues, ...
2 400 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura

SHAMPO BIMBIO 200 ML

Fëmijë

W-19
Fituese e çmimit Premio ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product

KREM KUNDËR SKUQJES DHE IRRITIMIT TË LËKURËS

Fëmijë

W-E5
KREM PËR FOSHNJA, ME ...
1 700 Lekë / copë

DETERGJENT INTIM PËR FËMIJË

Fëmijë Detergjentë intimë

W-M4
DETERGJENTË INTIM PËR ...
1 700 Lekë / copë

VAJ MASAZHI PËR FËMIJË

Fëmijë

X-I6
Qetësues, ...
2 400 Lekë / copë