krem-hidratues-mbrojtes-ndaj-diellit-spf-50
krem-hidratues-mbrojtes-ndaj-diellit-spf-50bio_sun_care_herbal_line_albania

BIO SUN CARE SPF-50 W-R5.

4.99998 5 9 Product

SIGURON MBROJTJE NGA DIELLI DHE HIDRATIM NË THELLËSI TË FYTYRËS

- BIO-SUN CARE SPF 50 është një krem hidratant i gjeneratës së re “photostable screens”.

- Siguron nëpërmjet mbrojtjes ndaj diellit dhe forcimit të filmit hidrolipidik të dermës një lëkurë të butë, tepër elastike dhe të shëndetshme, pa plakje të parakohëshme dhe pa theksim të rrudhave, shenjave ose njollave kafe, pa tharje të lëkurës

- Një mbështetës i shkëlqyer i make up-it dhe një krem ideal për gratë në periudhën e menopauzës, të cilat rrezikohen nga tharja dhe plakja e fytyrës.

 

Sasia
2 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 9 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

BIO SUN SPOT REDUCTION CREAM

Fytyra Kundër njollave Mbrojtja nga dielli

W-J9
Eliminimi i njollave të ...
1 500 Lekë / copë
5 5 5 Product

KREM DITE HIDRATUES

Hidratimi

W-E3.
PËR LËKURË TË THATË ...
3 600 Lekë / copë
Rezultat 1 - 3 nga 3

Produkte të lidhura

KREM HIDRATUES & USHQYES

Kategoritë e produkteve Hidratimi

K-01
Me vajra të pastër të ...
1 700 Lekë / copë

BIO SUN SPOT REDUCTION CREAM

Fytyra Kundër njollave Mbrojtja nga dielli

W-J9
Eliminimi i njollave të ...
1 500 Lekë / copë
5 5 5 Product

KREM DITE HIDRATUES

Hidratimi

W-E3.
PËR LËKURË TË THATË ...
3 600 Lekë / copë