caj slimming tea per renie ne peshe

ÇAJI SLIMMING TEA V-F2.

4.71429 5 7 Product

RËNIA NË PESHË PA DIETË

Çaji SLIMMING TEA është një nga trajtimet më të efektshme, e cila siguron një rënie në peshë në mënyrë të shëndetshme dhe pa dietë. 

Efektet bazë

1. Stimulimi i procesit të tretjes
2. Rritja e metabolizmit të organizmit
3. Eleminimi i indeve dhjamore
4. Kontrolli i oreksit
5. Eleminimi i fryrjeve të barkut dhe eleminimin e gazrave


Sasia
1 300 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 7 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: