fbpx
integraflor-eucalipto-5-ml-herballine_1203501222

SUPLEMENT EUKALIPTI W-D7

4.63463 5 52 Product

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE VAJI ESENCIAL 100% TË PASTËR

VAJI ESENCIAL I EUKALIPTIT, në sajë të një veprimi zbutës dhe qetësues, është i dobishëm për mukozën orofaringeale, dhe tonin e zërit.

Sasia
1 200 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 52 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura