fbpx
krem-biosnail_per-lekure-te-thate_yndyre
krem-biosnail_per-lekure-te-thate_yndyrebiosnail_887680168

KREM ANTIAGE LIGHT W-Y9.

4.99999 5 9 Product

KREM ANTIRRUDHË PËR LËKURË MIKSE OSE TË YNDYRSHME

ME MUKUS KËRMILLI 75%

1. Eshtë hidratues dhe parandalon krijimin e tepërt të yndyrës në lëkurë.
2. Stimulon proceset shëruese dhe rigjeneruese të lëkurës.
3. Përmirëson elasticitetin e lëkurës.
4. Ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës dhe formimit të rrudhave, veçanërisht zbut rrudhat e shprehjeve.
5. Tonifikon lëkurën.
6. Redukton shenjat e akneve dhe sëmundjeve të lëkurës. 
7. Kuron skuqjet dhe djegiet nga dielli.
8. Eleminon njollat e errëta në lëkurë.
9. Eleminon toksinat.
10. Eleminon enjtjet e lëkurës.
11. Krijon efektin e freskisë.
12. Pengon plakjen e lëkurës.
13. Lufton infeksionet në lëkurë. 
14. Eleminon çarjet (lezionet) e lëkurës.

Sasia
5 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 9 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.4 5 5 Product

KREM AGE PROTECT

Fytyra Rrudhat

W-F1
Krem bio-organik me ...
2 500 Lekë / copë

KREM ANTIAGE ME VITAMINË E & F

Rrudhat

K-11
2 600 Lekë / copë
4.625 5 8 Product

SERUM ANTIAGE

Rrudhat Hidratimi Kundër njollave

W-Z2
SERUM ANTIRRUDHË ME ...
4 500 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura

KREM ANTIAGE

Rrudhat

W-Y8
KREM ANTIRRUDHË PËR ...
4 700 Lekë / copë
4.4 5 5 Product

KREM AGE PROTECT

Fytyra Rrudhat

W-F1
Krem bio-organik me ...
2 500 Lekë / copë

KREM ANTIAGE ME VITAMINË E & F

Rrudhat

K-11
2 600 Lekë / copë
4.625 5 8 Product

SERUM ANTIAGE

Rrudhat Hidratimi Kundër njollave

W-Z2
SERUM ANTIRRUDHË ME ...
4 500 Lekë / copë