maschera_contorno_occhi_argital
maschera_contorno_occhi_argitaleye-bags_copy_1487899242

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE K-12.

Maskë për sytë me xhel argjile të gjelbër dhe Eufrasia.

Efekt lifiting në qese dhe rrudha.

Sasia
1 900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

XHEL KUNDËR STRIJAVE & SHENJAVE

Lëkura Rrudhat Anticelulit, dobësimi & tonifikimi Hidratim

W-Y7
XHELI TOTAL BODY ME ...
4 500 Lekë-30%3 150 Lekë / copë
5 5 1 Product
Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura

XHEL KUNDËR STRIJAVE & SHENJAVE

Lëkura Rrudhat Anticelulit, dobësimi & tonifikimi Hidratim

W-Y7
XHELI TOTAL BODY ME ...
4 500 Lekë-30%3 150 Lekë / copë
5 5 1 Product