fbpx
shampoo-naturale-per-capelli-molto-secchi-sfibrati-e-trattati_noah_250ml_1345067039
shampoo-naturale-per-capelli-molto-secchi-sfibrati-e-trattati_noah_250ml_1345067039shampoo-naturale-per-capelli-molto-secchi-sfibrati-e-trattati_noah_1000ml

SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 1.4_82

5 5 2 Product

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.

Me Vaj Argani dhe derivate bimore.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 2 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: