fbpx
shampoo-naturale-per-capelli-molto-secchi-sfibrati-e-trattati noah 250ml 1345067039
shampoo-naturale-per-capelli-molto-secchi-sfibrati-e-trattati noah 250ml 1345067039shampo-bimore-noah-rigjeneruese-me-vaj-argani-per-floke-shume-te-thate-herbal-line 1765703961

SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 1.4.

5.4 5 5 Product

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.

Me Vaj Argani dhe derivate bimore.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Shampo rigjeneruese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vaji i Arganit dhe derivate bimore me veprim ushqyes, për të luftuar tharjen, brishtësinë dhe humbjen e shkëlqimit dhe elasticitetit të flokut.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Argania spinosa kernel oil, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Parfum [Fragrance], Sodium chloride, Sodium arganampohoacetate, Benzoic acid, Citric acid, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Tetrasodium glutamate diacetate, Dehydroacetic acid, Glyceryl oleate, Linalool, Amyl cinnamal.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.

Shplani flokun me ujë të bollshëm.

Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

  • Koment
Lista e komenteve:

lili durres

2021-06-15 12:51

Shampo super.... shyqyr qe gjeta shampon e duhur.

Entela

2021-06-11 15:43

Kam gjetur shampon ideale me Argan. Lëreni të veprojë 5 minuta, është e shkëlqyeshme. Të paktën për mua. ;-)

Tianda

2021-05-28 13:33

Shampo ime e preferuar, bashke me masken e arganit

Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

Produkte të ngjashme