vaj-kokosi-extra-virgin-i-certifikuar-bio-bli-online-herbal-line_272617890
vaj-kokosi-extra-virgin-i-certifikuar-bio-bli-online-herbal-line_272617890vaj_kokosi_500ml_certifikuar-bio-per-shendetin-lekuren-floket-shitje-online-herbal-line_1184925364vaj_kokosi_280_ml_ushqimor_certifikuar_bio_per_lekuren_floket_hidratues_ushqyes_antimykotik_herbal_line_facebook_1042359736

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN X-T4..

4.92857 5 14 Product

PRODUKT USHQIMOR I ÇERTIFIKUAR

Vaji i arrës së kokosit për lëkurën është një zgjidhje e natyrshme, e shëndetshme dhe mjaft efikase për të gjitha problemet e lëkurës. Ai zbut dhe hidraton lëkurën, parandalon plakjen qelizore, redukton rrudhat në fytyrë dhe zonën e syve, përshpejton shërimin nga plagët dhe sëmundjet e lëkurës, pastron lëkurën nga qelizat e vdekura dhe gjithë papastërtitë e tjera,  mbron lëkurën nga dielli, ushqen dhe rigjeneron qelizat e lëkurës.  

Sasia
1 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 14 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

VAJ I FARËS SË KUNGULLIT

Vajra Bimorë Prostata

V-0584.
ELEMINIMI I SHPEJTË I ...
1 700 Lekë / copë
5 5 3 Product

VAJ KASTORI (RICINI)

Vajra Bimorë

W-Z9
VAJI I KASTORIT ...
400 Lekë / copë
5 5 1 Product

VAJ BAJAME E ËMBËL

Vajra Bimorë

DA-11
 VAJI I BAJAMES SË ...
400 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura

VAJ I FARËS SË KUNGULLIT

Vajra Bimorë Prostata

V-0584.
ELEMINIMI I SHPEJTË I ...
1 700 Lekë / copë
5 5 3 Product

VAJ KASTORI (RICINI)

Vajra Bimorë

W-Z9
VAJI I KASTORIT ...
400 Lekë / copë
5 5 1 Product

VAJ BAJAME E ËMBËL

Vajra Bimorë

DA-11
 VAJI I BAJAMES SË ...
400 Lekë / copë