vaj-i-fares-se-zeze-rrit-imunitetin-shitje-online-herbal-line-web_1470433683
vaj-i-fares-se-zeze-rrit-imunitetin-shitje-online-herbal-line-web_1470433683black-seed-oil-vaj-fares-zeze-bio-organik-bli-online-herbal-line-albania-imuniteti-tumoret-hekur-anemia_1490637385black_seed_oil_50_1184708463black_seed_oil_100

VAJ I FARËS SË ZEZË BIO V-072.

5 5 13 Product

PROFILAKSI DHE TRAJTIME  MJEKËSORE PËR SHUMË SËMUNDJE

Forcon sistemin imunitar.

Përmirëson metabolizmin e organizmit.

Ndihmon në zhvillimin e hormoneve dhe në formimin e një sistemi nervor dhe hormonal të shëndetshëm.

Redukton kolesterolin në gjak.

Pengon bllokimin e damarëve, duke rregulluar strukturën e tyre dhe njëkohësisht shpejtësinë e qarkullimit të gjakut.

Shkrin yndyrat në gjak.

Është antitumoral. 

Lufton infeksionet.

Përmirëson aktivitetin e sistemit të tretjes, frymëmarrjes, qarkullimit të gjakut, sistemit nervor, etj.

Sasia
2 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

 

 

  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 13 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

VAJ KASTORI (RICINI)

Vajra Bimorë

W-Z9
VAJI I KASTORIT ...
400 Lekë / copë
5 5 1 Product

VAJ BAJAME E ËMBËL

Vajra Bimorë

DA-11
 VAJI I BAJAMES SË ...
400 Lekë / copë

VAJ JOJOBA

Vajra Bimorë

X-E7
Vaj për fytyrë dhe ...
800 Lekë / copë

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN

Vajra Bimorë Maskë Hidratimi Hidratim

X-T4.
PRODUKT USHQIMOR I ...
1 500 Lekë / copë
4.9091 5 22 Product
Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura

VAJ KASTORI (RICINI)

Vajra Bimorë

W-Z9
VAJI I KASTORIT ...
400 Lekë / copë
5 5 1 Product

VAJ BAJAME E ËMBËL

Vajra Bimorë

DA-11
 VAJI I BAJAMES SË ...
400 Lekë / copë

VAJ JOJOBA

Vajra Bimorë

X-E7
Vaj për fytyrë dhe ...
800 Lekë / copë

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN

Vajra Bimorë Maskë Hidratimi Hidratim

X-T4.
PRODUKT USHQIMOR I ...
1 500 Lekë / copë
4.9091 5 22 Product