fbpx
vein_up_1_682918001

VEIN UP N-_28

5 5 1 Product

Suplement ushqimor për vena të shëndetshme

  • Ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut në vena
  • Ndihmon për të zbehur shfaqjen e kapilarëve (spider veins)
  • Ndihmon në lehtësimin e venave varikoze (variçeve)
  • Ndihmon në lehtësimin e këmbëve të lodhura dhe të rënda
  • 100% natyrale & 100% vegan
Sasia
1 900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 1 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: