fbpx
moringa-powder-nutrisslim-superfood-organic-vegan-raw_1_1751078578
moringa-powder-nutrisslim-superfood-organic-vegan-raw_1_1751078578moringa

BIO MORINGA POWDER S-29.

Vitamina dhe minerale

Bimë e jashtëzakonshme ushqyese e cila ndihmon në mbajtjen në kontroll të sasisë së sheqerit në gjak                                                                                              

  • 100% produkt organik
  • Sasi e lartë proteinash
  • Sasi e lartë fibrash
  • Përmbajtje e lartë vitaminash
  • Përmbajtje e lartë mineralesh
Sasia
1 900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

BIOCARE ANTI-DIABETES

Diabeti & Anemia

V-M5
KONTROLLI I DIABETIT NË ...
1 700 Lekë / copë
Rezultat 1 - 2 nga 2

Produkte të lidhura

BIOCARE ANTI-DIABETES

Diabeti & Anemia

V-M5
KONTROLLI I DIABETIT NË ...
1 700 Lekë / copë