fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -30% 980 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -30%, 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio, 2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë, Kundër stresit mendor & fizik
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider

collagen pure

KOLAGJEN DETAR I HIDROLIZUAR S-44.

Suplement ushqimor

Për flokë, lëkurë dhe thonj të bukur.

  • 100% kolagjen i hidrolizuar
  • I pasur me proteina
  • Përthithet shpejt nga organizmi

Lexo më poshtë...

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Kolagjeni është proteina më  prezente  në trupin tonë. Kolagjeni i  hidrolizuar arrin  shpejt rezultatin e dëshiruar në trup, pasi ka aftësinë të përthithet lehtësisht nga organizmi.Kolagjeni  është  një pjesë  shumë e rëndësishme e indeve lidhëse,  pasi i siguron këtyre indeve elasticitet dhe forcë. Kolagjeni  është prezent kryesisht në flokë, thonj, lëkurë, indet e buta, kocka dhe muskuj.

 Rekomandohet:

  • Për të gjithë ata që duan të kenë lëkurë, thonj dhe flokë të bukur.
  • Për personat që merren me sport
  • Për personat që kanë probleme me artritet

Efektet

Prodhimi i kolagjenit reduktohet pas moshës 20 vjecare, që do të thotë se degradimi i kolagjenit është më i shpejtë sesa sinteza e kolagjenit.

Sasia e kolagjenit mund të reduktohet për 30% deri në moshën 45 vjecare, gjë që çon në shenja të dukshme të plakjes së lëkurës, shfaqjen e rrudhave, dobësimin e thonjve, flokët e hollë dhe aftësi  lëvizëse të reduktuara.

Marrja e suplementeve të kolagjenit përmirëson rinon lëkurën, thonjtë dhe përmirëson shëndetin e flokut, kockave dhe muskujve.

Përbërësit

100% Kolagjen i hidrolizuar

Përdorimi

>Përziejeni me pijen tuaj të preferuar duke e lënë 2 minuta për t’u tretur.

 

Këshilla:

Rekomandohet të mos tejkalohet norma ditore.

Mbajeni larg nga fëmijët!

Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzanisë ose periudhës së laktacionit. Suplement ushqimor i cili nuk përdoret si zëvendësues për një dietë të balancuar dhe të larmishme.

Vlerat Ushqyese

Energy

1502 kJ/539 kcal

150 kJ/36 kcal

Fat

0 g

0 g

 saturated fat

0 g

0 g

Carbohydrates

0 g

0 g

 sugar

0 g

0 g

Fiber

0 g

0 g

Protein

90 g

9 g

Salt

2 g

0,2 g

     
  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme