fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -30% 980 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -30%, 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio, 2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë, Kundër stresit mendor & fizik
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider

pink-collagen-latte-kolagjen-acid-hialuronik-anti-rrudhe-dhimbjet-e-kockave-kyceve-renia-e-flokeve-thonj-te-dobet-herbal-line
pink-collagen-latte-kolagjen-acid-hialuronik-anti-rrudhe-dhimbjet-e-kockave-kyceve-renia-e-flokeve-thonj-te-dobet-herbal-linepink-collagen-latte-kolagjen-acid-hialuronik-anti-rrudhe-dhimbjet-e-kockave-kyceve-renia-e-flokeve-thonj-te-dobet-herbal-line-2pink-collagen-latte-kolagjen-acid-hialuronik-anti-rrudhe-dhimbjet-e-kockave-kyceve-renia-e-flokeve-thonj-te-dobet-herbal-line-1pink-collagen-latte-kolagjen-acid-hialuronik-anti-rrudhe-dhimbjet-e-kockave-kyceve-renia-e-flokeve-thonj-te-dobet-herbal-line-3

PINK LATTE COLLAGEN Y-H2.

Pije e shijshme pink latte me kolagjen, acid hialuronik dhe ashwagandha

  • Ndihmon për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme dhe elastike
  • Shije e shkëlqyer e kokosit dhe vaniljes
  • Ndihmon me ekuilibrin emocional
  • Ndihmon në përshtatjen e trupit ndaj stresit
  • Ju ndihmon të ndiheni më energjik
  • Pa laktozë dhe pa sheqer

Lexo më poshtë...

+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Pink Latte Collagen me acid hialuronik dhe ashwagandha është zgjidhja perfekte për të përkëdhelur veten me një pije të shijshme me vanilje dhe kokos, e cila ndihmon për lëkurë të shëndetshme dhe elastike, ekuilibër emocional, mirëqenie më të mirë energjetike dhe ndihmon trupin të përshtatet me stresin!

Superheroi pink me përbërës 100% natyralë, plotësisht pa sheqerna, aditivë ose laktozë të shtuar!

 

Efektet

KOLAGJENI është proteina në sasi më të madhe në organizëm, prodhimi i të cilës reduktohet pas moshës 25 vjeç. Është një përbërës aktiv për lëkurën, flokët, thonjtë, kockat dhe indet lidhëse. Mungesa e kolagjenit shfaqet me thonj të brishtë, flokë të thatë ose rënie flokësh, rrudha dhe dhimbje kyçesh.

 ACIDI HIALURONIK është një përbërës natyral i trupit të njeriut, dhe gjendet gjithashtu në indet lidhëse dhe lëkurë, të cilës i jep elasticitet. Acidi hialuronik është një përbërës kyç për shëndetin e lëkurës, dhe mungesa e tij shfaqet me një lëkurë të thatë, joelastike dhe me rrudha.

 ASHWAGANDHA ndihmon në balancën emocionale dhe mirëqënien e përgjithshme, ndihmon trupin të zvogëlojë stresin, ruan lëkurën të shëndetshme dhe rrit nivelin e energjisë.

Përbërësit

Rice powder * (rice *, oat beta-glucans, sunflower oil *, salt), sweetener erythritol *, hydrolyzed collagen peptides, coconut milk powder * (coconut cream *, rice maltodextrin *), ashwagandha powder (Withania somnifera) *, natural beetroot dye (2%), natural vanilla aroma (1.5%), hyaluronic acid.

* me prejardhje nga bujqësia organike

Përdorimi

Hidhni dy lugë çaji pluhur pink collagen në një gotë me ujë të ngrohtë ose qumësht bimor ose shtazor, përziejeni dhe pijeni.

Vlerat Ushqyese

 

Për 100g

Për dozë (10 g)

Energji

1405 kJ / 336 kcal

140 kJ / 33 kcal

Total yndyrna

7,5 g

0,7 g

Nga të cilat të ngopura

7 g

0,7 g

Karbohidrate

72 g

7 g

Nga të cilat sheqerna

11 g

1 g

Proteina

14 g

1 g

Kripë

0,4 g

0,04 g

     

Acid hialuronik

1 g

100 mg


* VNR = Vlerat ushqyese referuese
 
  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment