fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider

yal-impacco-2018

MASKË ME ACID JALURONIK Y02

Për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues.

Me Acid Jaluronik dhe Vaj Avokado.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Lexo më poshtë...

Sasia
1 900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Është e përshtatshme pëer flokë të thatë, të dëmtuar dhe pa jetë. një maskë natyrale me efekt rigjenerues dhe tonifikues, në saj të prezencës së Acidit Jaluronik në përbërjen e saj.

Vaji i Avokados nga bujqësia organike, vepron butësisht në flokët e dëmtuar dhe të lodhur, duke i ushqyer dhe balancuar.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Behenamidopropyl dimethylamine, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Coco-caprylate, Persea gratissima oil [Persea gratissima (Avocado) oil], Sodium hyaluronate, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Parfum [Fragrance], Citric acid, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Ethylhexylglycerin.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

HAIR GROWTH OIL

Maskë

H-0028
RRITJA E SHPEJTË E ...
1 300 Lekë / copë
5.23077 5 13 Product

MASKË USHQYESE PËR FLOKË TË THATË

Maskë

O-6.
E çertifikuar ...
1 600 Lekë / copë

MASKË ANTI-YELLOW 2.6

Maskë

2.6.
MASKË ...
1 200 Lekë / copë