fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider

impacco-naturale-per-capelli-secchi-e-fragili noah-250ml
impacco-naturale-per-capelli-secchi-e-fragili noah-250mlimpacco-naturale-per-capelli-secchi-e-fragili noah 1000ml

KREM PËR FLOKË TË THATË DHE DELIKATË 2.2 2.2

4.66667 5 3 Product

PRODUKT PROFESIONAL

Krem ristrukturues me Yogurt

Me Fitokeramide Luledielli.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS

Sasia
1 200 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

I pasuruar me vetitë ushqyese dhe zbutëse të Yogurt, riparon dhe ristrukturon flokun, duke i dhënë shkëlqim, butësi dhe trashësi.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Citric acid, Parfum [Fragrance], Yogurt, Ethylhexylglycerin, Coco-glucoside, Glyceryl oleate.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

HAIR GROWTH OIL

Maskë

H-0028
RRITJA E SHPEJTË E ...
1 300 Lekë / copë
5.23077 5 13 Product

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

Balsam

2.5
PRODUKT PROFESIONAL Me ...
1 600 Lekë / copë

BALSAM HIDRATUES LEAVES

Balsam

L01
Për të gjitha tipet e ...
1 600 Lekë / copë