fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider

sapun natyral 976125174

SAPUN KUNDËR AKNEVE W-W7

4 5 1 Product

PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME AKNE

Sapuni kundër  Akneve ka veti anti-inflamatore.

Pastron në thellësi, dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe trupin nga aknet dhe pikat e zeza.

Sasia
300 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME AKNE

Sapuni kundër  Akneve ka veti anti-inflamatore.

Pastron në thellësi, dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe trupin nga aknet dhe pikat e zeza.

Përbërësit

Olea europaea (Olive) fruit oil, Cocos Nucifera (Coconut) oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) oil, Infused Rosemary, Melaleuca Alternifolia (Tea tree) Essential Oil, Aqua, Sodium Hydroxide.

Teknologjia e prodhimit të vajrave përbërës të produktit është presimi në të ftohtë.

Sipas kësaj teknologjie, produkti i përfituar ruan plotësisht vlerat shëndetësore dhe përbërësit ushqimorë, për shkak se përpunimi nuk i nënshtrohet temperaturave të larta, të cilat i asgjësojnë një pjesë të komponentëve. 

Përdorimi

Lani fytyrën në mëngjes dhe në darkë, me ujë të ngrohtë dhe sapun, për një pastrim të plotë të lëkurës, dhe hidratim dhe balancim të saj, si dhe për të eleminuar aknet dhe pikat e zeza.

Mund të përdoret për të larë fytyrën apo trupin.

 

Këshillë:

Këshillohet që mbas çdo përdorimi, sapuni të vendoset në mbajtëse që të kullojë dhe të mos mbajë ujë, për të shmangur zbutjen dhe zbehjen e vetive të tij.

  • Koment
Lista e komenteve:

tarzani

Eshte me i mire ai sapuni me limon.

Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

SAPUN DUDU OSUN

Sapunë

Y-27,
SAPUN I ZI AFRIKAN PËR ...
700 Lekë / copë
5.58621 5 29 Product

SAPUN ME JOJOBA & LIVANDO

Sapunë

W-X7.
PËR LËKURË ...
300 Lekë / copë

SAPUN ME LIVANDO & MJALTË

Sapunë

S-6S.
PËR LËKURË MIKSE ...
500 Lekë / copë