fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider

spray-per-mbrojtjen-e-ngjyres-se-flokut-noah-shitje-online-herbal-line

SPRAY PËR MBROJTJEN E BOJËS 1.16 1.16

PRODUKT PROFESIONAL

Mbron flokët e ngjyrosur.

Me Fitokeramide Luledielli.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Spray për mbrojtjen e ngjyrës  i jep shkëlqim flokut të lyer dhe mbron bojën. Fitokeramidet e Lulediellit përmirësojnë strukturën e flokut të lyer. Ky spray parandalon ndryshimin e nuancës dhe intesitetit të bojës, duke i dhënë një shkëlqim të menjëhershëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Phenoxyethanol, Caprylyl/capryl glucoside, Parfum [Fragrance], Glycerin, Helianthus annuus seed extract [Helianthus annuus (Sunflower) seed extract], Benzoic acid, Decyl glucoside, Glucose, Dehydroacetic acid, Sorbitol, Sodium glutamate, Sodium hydroxide, Tridecane, Undecane, Urea, Glycine, Hydrolyzed wheat protein, Lactic acid, Sodium PCA, Panthenol.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Spruconi produktin në flokë të lagur gjatë gjithë gjatësisë së tij; nga rrënjët te majat, dhe më pas, procedoni normalisht me tharjen e flokut

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme