fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
multilacto

MULTILACTO X-31.

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

Ndihmojnë në mirëfunksionimin e organizmit, dhe veçanërisht të aparatit tretës.

Lexo më poshtë...

 

Sasia
2 600 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Tabletat Multilacto janë suplemente ushqimore me përmbajtje tërësisht bimore, të prodhuara në Itali nga Il Punto Sano.

Ato ndihmojnë në mirëfunksionimin e organizmit, dhe veçanërisht të aparatit tretës.

Efektet e Multilacto janë:

  • Antioksidant.
  • Përmirëson tretjen.
  • Rregullon lëvishmërinë gastro-intestinale dhe eleminon gazrat.
  • Nxit drenazhimin e lëngjeve trupore dhe mirëfunksionimin e rrugëve urinare.
  • Lehtëson shqetësimet e ciklit menstrual.
  • Rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.
  • Nxit mirëqënien e hundës dhe gojës.
  • Nxit metabolizmin e karbohidrateve.

Përbërësit

Lactobacillo ramnosus, Lactobacillo acidophilus, Bifidobacteriuminfantis/longum, Anice Stellato (illicium Verum Hook), Anice Verde (Pimpinella Anisum), Finok (Levisticum officinale Koch), Koriandër (Coriandrum Sativum), Gomë arabike (Acacia Verek A. Senegal), Celulozë mikrokristaline, magnez vegjetal.

Përdorimi

Është e këshillueshme të konsumohen 3 x 1 kapsula/ditë para vakteve.

Këshilla:

Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.
Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Ruajeni në vend të freskët dhe të thatë dhe mbajeni larg rrezeve të diellit.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail: