fbpx
integraflor-finocchio-30-capsule-itcdx-bio

SUPLEMENT FINOKU W-K1

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

VAJI ESENCIAL I FINOKUT është i dobishëm për të favorizuar funksionin e tretjes, rregullon lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal dhe eleminimin e  gazrave.

Gjithashtu favorizon drenazhimin e lëngjeve trupore, rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.

Parandalon çrregullimet e ciklit menstrual.

Sasia
2 300 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: